Формування електронного документа формату XML

XML — це спеціально створений електронний файл, що має уніфіковану форму для обміну інформації, що використовують у процесі введення Державного кадастру й виконання топографо-геодезичної роботи, роботи щодо землеустрою та оцінювання землі.

Цей файл XML потрібен для унесення відомостей, що стосується земельної ділянки до бази даних управління Держземагентства.

На основі інформації формують зміст електронного документа, спираючись на паперові документи, складені виконавцями роботи.

До складу цього документа внесено інформацію щодо:

- результатів і виконавців роботи із земельного устрою й оцінювання землі, топографо-геодезичні роботи;

- суб’єктів земельних відносин;

- об’єктів Державного земельного кадастру.

Основними складовими створення даного документа виявляються геодезичні дані, тобто координати точок звороту меж контурів об’єкта Державного земельного кадастру, що мають на меті забезпечити просторову базу іншої інформації електронного файлу та можливість її використання в Державному земельному кадастрі.

Для формування XML файлу необхідні такі документи:

- копія акта на земельну ділянку чи договору про оренду на землю;

- копії паспортних даних, ідентифікаційного коду;

- копія свідоцтва щодо сплати податків;

- копія свідоцтва, що засвідчує реєстрацію;

- викопіювання довідки, узятої з державного реєстру організацій та підприємств;

- копія документа, згідно з яким було надано право на власнысть ділянкою землі(дарування, купівля-продаж, рішення сільської ради, міна тощо).

Якщо ви прагнете сформувати XML файл, ви не обов’язково повинні кудись виїжджати, для цього буде достатньо відіслати на електронну пошту ( Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ) зазначені документи. Далі вам буде відіслано рахунок-фактуру за створення обмінного файлу, сплативши його, ви отримаєте електронною поштою XML файл (його треба переписати на CD диск), чи за умов особистої зустрічі. Сплатити квитанцію ви можете в будь-якому відділенні банку або за допомогою системи Приват-24.

 
Корисні сайти

Президент України

Верховна Рада України

Міністерство аграрної політики України

Держгеокадастр

Обласна державна адміністрація