Карти полів

Для здійснення своєї господарської діяльності фермерським та сільськогосподарським товариствам, господарствам та підприємствам часто необхідні картографічні матеріали, за допомогою яких можно визначити місце розташування земельних ділянок господарства, власників землі, інформацію по договорам оренди та інше. Це значно полегшує процес прийняття управлінських рішень.

Паперовим картам, які в кращому випадку залишилися в багатьох пыдприэмствах як правило дуже багато років. Ці карти часто не відповідають ситуації яка склалася на теперішній час. Однак за останні роки з'явилися нові технології збирання польових даних для картографування, методи роботи з картами за допомогою комп'ютера, а головне змінилися самі об'єкти, що наносяться на карту (площі полів, контури населених пунктів, місця проходження доріг та ін).

Існує декілько методів збору вихідних даних для створення карт:
*обмір полів за допомогою високоточного GPS-приймача в польових умовах;
*обробка космічного зображення високого дозволу;
*комбінований метод (електронна карта, створена за космічними знімками, редагується з виїздом у поле за допомогою високоточного обмірювального приладу.
Ці методи в руках фахівців дозволяють з високою точністю зафіксувати не тільки площі полів Вашого господарства, але і розташування всіх супутніх об'єктів (доріг, населених пунктів, річок, лісосмуг, ліній електропередач тощо).

Так для кожного поля можна фіксувати всі необхідні параметри. Структурована таким чином інформація є основою для створення сучасної системи управління сільським господарством. Створюється модель господарства, яка дозволяє оперативно проводити розрахунки, впорядковувати інформацію про сільськогосподарському виробництві, формувати завдання. Карта полів робиться один раз, і з часом стає тільки більш детальної.

ТОВ «НТЦ Землевланик» пропонує Вам розробку карт полів, систематизацію інформації Вашого підприємства, ведення реєстрів даних по землям.

 

 
Корисні сайти

Президент України

Верховна Рада України

Міністерство аграрної політики України

Держгеокадастр

Обласна державна адміністрація