Про компанію

ТОВ «НТЦ Землевласник» - це ліцензована землевпорядна організація, яка має великий досвід роботи в сфері земельних відносин та у складі якої працює два сертифікованих інженера-землевпорядника, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою. Завдяки високому рівню підготовки дипломованих спеціалістів землевпорядників і геодезистів, ми здатні швидко вирішувати будь-які питання стосовно оформлення прав на землю.

Енергійність, професіоналізм, і доброзичливість наших співробітників являється стратегічним потенціалом компанії і позволяє приваблювати нових клієнтів і заключати нові договора з компаніями, ставшими уже нашими постійними клієнтами

Наше товариство використовує сучасне комп’ютерне та геодезичне обладнання, що забезпчує високу якість, швидкість та професійність виконання робіт

Спеціалісти  ТОВ «НТЦ Землевласник» завжди готові вислухати і вирішити Ваші проблеми із земельною ділянкою в індивідуальному порядку та надати професійну консультацію з будь-якого питання по землевпорядкуванню, геодезії та оцінці земель.

Розроблена нами проектна документація відповідає чинному законодавству, а також існуючим нормам і порядкам у землевпорядній, землеоціночній та геодезичній галузі. Контроль якості виконаних робіт на підприємстві здійснюється з вимогами нормативно-технічних документів і положень Українського законодавства. Велика увага приділяється контролю за змінами в законодавстві або появі нових вимог щодо виконання землевпорядних робіт.

На сьогоднішній день ТОВ «НТЦ Землевласник» по праву є ведущою землевпорядною і землеоціночною організацією, яка має всі необхідні ліцензії і кваліфікаційні сертифікати.

Наші співробітники допоможуть Вам в найкоротші сроки зібрати всі документи, необхідних для проведення різних "операцій" з земельними ділянками.

Для того, щоб Вам було зручно з нами працювати ми організували та налагодили роботу по районах Харківської області.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

ТОВ «НТЦ Землевласник» має у своєму розпорядженні високоякісне геодезичне обладнання компании Leica Geosystems, лідера на ринку геодезичного та геоінформаційного обладнання,  та застосовує у своїй роботі тільки передові технології. Наші спеціалісти, які мають належний досвід роботи не менше 6 років, отримали усі необхідні кваліфікаційні свідоцтва і є справжніми професіоналами своєї справи, що дозволяє нашій компанії здійснювати всі геодезичні, оціночні та землевпорядні роботи точно, швидко і високоякісно. Вже на стадії виконання геодезичних або проектних робіт ми оперативно вирішуємо усі можливі нестандартні ситуації і своєчасно приймаємо правильні рішення стосовно виконання. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

ТОВ "НТЦ ЗЕМЛЕВЛАСНИК" запрошує до співробітництва на вигідних умовах:

  • Землевпорядні організації;
  • Нотаріусів;
  • Юридичні компанії;
  • Садові Кооперативи;
  • Гаражні кооперативи;
  • Сільськогосподарські підприємства;
  • Агентства нерухомості;
Наші клієнти: 
* Прат «Українська пивна компанія»
* ТОВ "ПАМ"
* ФГ "Пальмєра" 
* ПАТ "Креді Агріколь Банк"
* ПАТ «Комаровський молокозавод»
* ТОВ «Зоря»
* ТОВ «Надія»
* ТОВ «Росія»
* ПА "Ватал"
* ФГ "Рябоконівське"
* СФГ "АРХІДЕЯ" КАЛІТІНА ВАСИЛЯ ДМИТРОВИЧА
* ПСП "ФАЦЕЛІЯ" та інші

 

З повагою директор ТОВ «НТЦ Землевласник»

 

 
Корисні сайти

Президент України

Верховна Рада України

Міністерство аграрної політики України

Держгеокадастр

Обласна державна адміністрація