Розробка проектів сівозмін

ТОВ "НТЦ Землевласник" надає свої послуги щодо кваліфікованої розробки проектів земельного устрою, яка забезпечить екологічне та економічне підтвердження сівозміни та впорядкування ділянок для реформованих сільських господарств, у залежності від їх галузі спеціалізації.

Розроблені ТОВ "НТЦ Землевласник" сівозміни:

*підвищать економічну ефективность на 11 %;

*підвищать продуктивність ріллі на 11–20 %;

*збережуть та відтворять родючість ґрунту, що оптимізує умови життя рослин;

*покращать якість врожаю;

*розв’яжуть екологічні проблеми землеробства;

*покращать структурність ґрунту та їх ґрунтозахисну стійкість.

Порядок розробки проектів:

Для початку необхідно надати клопотання в районні державні адміністрації аби одержати дозвіл на розроблення проекту землеустрою. Далі, на підставі рішення виконавчої влади щодо проведення робот із землеустрою та укладеного договору між землекористувачем (власником) та автором проекту землеустрою, починають розробку проектів.

Замовникові слід додати до договору: копії документів на право власності на ділянки, рішення виконавчої влади, місцевої влади або суду щодо проведення роботи із землеустрою; агрохімічний паспорт поля та ділянки; історію полів сівозміни за останні кілька років; якщо наявні - матеріали польового геодезичного вишукування та ґрунтового обстеження.

Даний проект розробляється згідно із завданням щодо його розробки, яке складається з урахуванням норм оптимального відношення культур у сівозміні з різних природних сільськогосподарських регіонів, що затверджені постановою Кабміну України 11.02.2010 р. № 164 (164-2010-п) (Офіційний вісник України, 2010 р., № 13, ст. 613).

Розроблений проект землеустрою затверджується в районній держадміністрації.

Для розробки проектів землеустрою необхідні наступні матеріали:

Розпорядження органів виконавчої влади про надання дозволу на проведення робіт із землеустрою та розробки проекту;

Технічне завдання на розробку проекту сівозміни, в якому зазначено умови щодо проектування;

Правові документи на користування землею (договори оренди чи реєстр);

Довідка про кількісні характеристики земельної ділянки, розподіл земель між власниками і користувачами ( за даними форми 6-зем ).

Агрохімічний паспорт земельних ділянок, поля;

Матеріали з геодезичного вишукування, карти паювання та агровиробничої групи ґрунтів та рельєфів, внутрішнього господарського користування землею (при наявності);

Довідки землекористувача.

Головні відділи земельних ресурсів закликають до розробки проектів земельного устрою, тим самим забезпечуючи екологічне та економічне обґрунтування та упорядкування ділянки. Від 2013 р. на особу, що має у своєму обробітку ділянки сільськогосподарського призначення із площею більше 100 гектарів, за відсутності затвердженого проекту земельного устрою, який забезпечує еколого-економічне обґрунтування та впорядкування землі, накладають штраф. Так, наприклад, громадяни мають сплатити від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів, посадові особи – від 300 до 500.

Усі проекти будуть розроблено в індивідуальному порядку та в найкоротші терміни. Під час розробки проектів ми максимально прислуховуємося до побажань і пропозицій замовників, однак це має бути науково обгрунтовано й вигідно економічно для аграріїв. Таким чином, сівозмінами займаються фахові спеціалісти, учені в галузі землеробства, агрохімії та рослинництва, що можуть надати кваліфіковану та вичерпну консультацію та дати відповідь на будь-яке питання.

Ціна за розробку проекту землеустрою - договірна.

З питань розробки проектів землеустрою телефонуйте нам за номерами: +38(095)9237424, +38(068)5342171;

 
Корисні сайти

Президент України

Верховна Рада України

Міністерство аграрної політики України

Держгеокадастр

Обласна державна адміністрація